Co chystáme v březnu?

11.03.2016 20:11

Novinek máme hodně, ale zatím se nechlubíme, abychom dopředu nezakřikli výsledek. Proto jenom naznačíme, čím se právě zabýváme: 

Tým "filmařů z 9. A" točí příběh o právech dětí do mezinárodní soutěže (International contest for live action and animated video spots) Feeling Good - Feelin´ Bad. Někteří žáci z 9. B pracují na stejném projektu, ale zvolili v soutěži zazářit animovanou kresbou. 

Konstruktéři ze 7. B kompletují  v ateliéru roboty a jak to u takových projektů bývá, nic zatím neuveřejníme, akce je velmi tajná. 

Do příprav na výzdobu přehlídky divadelní tvorby - Trdlinky 2016, která se bude konat v  Besedním domě ve Vyškově, se zapojila děvčata ze 6. B a vyrobila krásné pohádkové bytosti. Děti z kroužku Malování přichystaly plakáty s oblíbenými pohádkovými hrdiny.

Žáci 6. A , 9.A a 9. C malují historické příběhy ze života Karla IV. do soutěže k 700. výročí narození tohoto panovníka. 

Obě třídy osmého ročníku chystají výstavu plakátů, které věnují oblíbeným hudebním skupinám. Výstavu plánujeme instalovat v pergole a nebude chybět ani vernisáž s hudebním doprovodem a šampaňským (nealko).

Malířům ze 7. A všichni ve škole chválí  předjarní výstavku v pergole školy. 

 

Zpět

Kontakt

Ateliér - Purkyňka

© 2016 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode